Dětské brusle Tempish Neo X Duo Lady - inlajny.cz

Dětské brusle Tempish Neo X Duo Lady

Akce

Dětské brusle Tempish Neo X Duo Lady - zvětšit obrázek

  • Výrobce: Tempish
  • Kat. číslo: 0760
  • Záruční doba: 24 měsíců
  • Dodací lhůta: 4 den/dnů
  • Velikost ks

Dětské brusle Tempish Neo X Duo Lady

Dívčí roztahovací brusle se speciální duální konstrukcí pro celoroční rekreační bruslení. Konstrukční systém umožňuje záměnu zimních bruslí za podvozek s kolečky. Jednoduchým povolením dvou šroubů přeměníte zimní brusle na kolečkové inline brusle a naopak.

Skelet brusle je pružný až do -20°C. Brusle NEO-X DUO jsou určeny pro rekreační sport, začínající a pokročilé bruslaře. Měkká rychleschnoucí výstelka zajišťuje pohodlí dětské nohy. Vnitřní botička je dobře anatomicky tvarována, vnější plastový skelet drží pevně dětský kotník. Tyto dětské brusle jsou velmi vhodné pro začínající bruslaře díky funkční konstrukci a anatomicky řešenému tvaru skeletu i vnitřní botičky. Předností bruslí je velmi jednoduchá nastavitelnost velikosti o 3 čísla stisknutím pojistky v boční části skeletu. Kolečka vel. 29-32 (64mm), 33-36 (70mm), 37-40 (70mm).

Stupeň únosnosti sportovního zatížení: 2

Velikost: 29-32, 33-36, 37-40

Délka vnitřní vložky:

vel.: 29-32  17,5 - 19,5 cm

vel.: 33-36  20,0 - 22,3 cm

vel.: 37-40  22,5 - 25,2 cm

Ekvivalentní výrobky k produktu

VÝPRODEJ: Dětské brusle Tempish Rhino Lady Duplex

Akce Výprodej

VÝPRODEJ: Dětské brusle Tempish Rhino Lady Duplex

Jedny brusle na léto i zimu? Žádný problém. Tyto brus ... více

999.00,-

Detail produktu - VÝPRODEJ: Dětské brusle Tempish Rhino Lady Duplex

ks

OnlineShopy.cz Jízdní kola Výměna odkazů Seznam.cz Hračky-hry.cz Zalevno.cz Ruleta - jak přelstít casino Katalog Prestige Design Běžecké boty Kolečkové brusle Plastová okna Srovnání cen - Dzboží.cz Kolečkové brusle - Heureka.cz Hokejová výstroj SportModa Katalog-odkazů.cz Jízdní kola Šupito.czServis lyžíMCN CZ - obráběcí nástroje Vinotéka Kačerov